P1130710

Edukacja poprzez zabawę z Patatoy i Kochamzapinam

0 Flares 0 Flares ×

P1130710

Dla nas- rodziców- aspekty bezpieczeństwa podczas podróży z dziećmi są oczywiste. Potrafimy je określić i potrafimy w prosty sposób przekazać je innym rodzicom. Co jednak z najmłodszymi? Tymi, którym ciężko wysiedzieć w fotelikach? Tymi , co to w trakcie podróży najchętniej wędrowaliby od okna do okna wzdłuż i wszerz samochodu?

Dzieci łatwo się uczą, i łatwo przyswajają ogólnie przyjęte zasady. Jeśli rodzice zawsze wzorowo zapinają pasy-zazwyczaj ich pociechy biorą z nich dobry przykład. Zawsze to jakaś nauka i przy okazji wszyscy dbają o swoje bezpieczeństwo :)

Jest jeszcze jedno rozwiązanie- nauka poprzez zabawę! ;) Od tego mamy przekazane przez sklep www.patatoy.pl samochodziki dedykowane akcji Kocham Zapinam. Sklep Patatoy jest naszym partnerem :)

Drewniane autko polskiej marki Bajo jest świetnym rozwiązaniem na wpojenie zasad bezpiecznego podróżowania małym urwisom. Wszystko dzięki uśmiechniętemu pasażerowi, którego trzeba przypiąć gumowym pasem zakończonym drewnianym skobelkiem. Czynność prosta w obsłudze jak kliknięcie samochodowymi pasami, i od razu widać efekt- pasażer nie wypada z autka nawet podczas szalonego rajdu pod stołem ;)

Zabawka jest wykonana z wielką dbałością o szczegóły, nawet kółka są podgumowane dzięki czemu jeżdżąc nie hałasuje! Autka są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych w sklepie Patatoy.

Polecamy!

P1130253